Przejdź do treści

Konsultacje Terapia Psychoedukacja

Grupa psychoedukacyjna dla dopiero co nastoletnich chłopaków

Psychoedukacja grupowa

Jak dziś być chłopcem? Co to znaczy prawdziwy mężczyzna? Czy chłopaki też płaczą? Jak odnaleźć się w nowych wzorcach społecznych? Skąd wiedzieć który kumpel to ten prawdziwy przyjaciel? Czy socialmedia to prawdziwy świat, jak poruszać się w życiu rówieśniczym „w realu” i na czacie klasowym? Dlaczego ciało tak bardzo się zmienia i w jaki sposób plemienne wsparcie mężczyzn może dać poczucie bezpieczeństwa?

Te i mnóstwo innych tematów otworzymy i „opracujemy” w całorocznym procesie dla dopiero-co-nastoletnich chłopców. Bo psychoedukacja chłopców to dla nas temat szalenie ważny! Psychoedukacja przeciwdziała przemocy, zmniejsza ryzyko uzależnień, pomaga czuć się bezpiecznie w relacjach społecznych i w ogóle robi kawał roboty! Wyobrażamy sobie to tak, że zgłaszacie do nas 15 Synów w wieku 10-13 lat. A my z nimi w każdy wtorek w godzinach 16:00-19:00 siadamy razem i mielimy to co w męskich sercach i głowach. Gadamy o życiu, o problemach, dorastaniu, wzorcach, szalonych pomysłach i troskach. Bębnimy na bębnach, idziemy do teatru, biegamy po lesie, piszemy teksty własnych przedstawień i gramy w podchody. Z frajdą i bez żenady.

W tym wszystkim wspieramy Waszych Synów w dojrzewaniu, budowaniu poczucia własnej wartości, uwrażliwiamy ich na siebie i tych co dookoła nas. Naszym zdaniem kosmos.

Bardzo cieszymy się na tę grupę!

Zapisy rozpoczną się w Lipcu

DATA: więcej informacji w lipcu
CZAS: 3h  
GRUPA ZAMKNIĘTA Z MOŻLIWOŚCIĄ DOŁĄCZENIA NA POCZĄTKU KAŻDEGO KWARTAŁU
DLA KOGO? Dla chłopców w wieku 10-14 lat
ILOŚĆ MIEJSC: 7-15 osób
PROWADZĄCY: Tadeusz Stańko i Agata Dolińska
CENA: 660 pln miesięcznie lub 1800 pln kwartalnie

Zadzwoń pod numer
+48 530 453 666
lub zostaw wiadomość

Wiemy, że zapisanie nastolatka na psychoedukację jest dużo trudniejsze niż zachęcenie go do zajęć pływania na basenie czy gry w minecrafta. Dlatego pamiętajmy, że to odpowiedzialność nasza – rodziców, aby zgłosić dziecko do przystąpienia do procesu grupowego.

Zachęcamy Was do zaproponowania Waszemu dziecku pierwszego miesiąca próbnego, po którym bez konsekwencji będzie mogło zrezygnować z udziału w procesie grupowym.